Останні події

ТВІ: на захист вільнодумства

Параноя нашої влади набуває дедалі більш критичної форми, і «наїзд» на телевізійний канал ТВі є черговим тому підтвердженням. Її вперте протистояння із власним народом вчергове вилилося у масові протести на площах міст по всій Україні.

У 2004 році під час президентської виборчої кампанії репресій зазнав 5-ий канал, а під час цьогорічних перегонів вже дісталося ТВі: податкові перевірки, притягнуті за вуха кримінальні справи проти гендиректора, тиск на операторів кабельного телебачення – звичайний набір для «діалогу» окупаційної влади із незалежними медіа. 

Звичайно, такі дії не могли не обурити народ - як постійних глядачів каналу, так і просто вільнолюбивих громадян, які вийшли 8 вересня на площі  українських міст, аби висловити протест проти знущанням над ледь не єдиним всеукраїнським телерупором свободи. При чому у деяких областях вони не побоялися зробити це попри заборону місцевих посіпак Януковича, які так вже хотіли вислужитися перед своїм господарем.

Настрій протестуючих гарно передав кандидат у народні депутати від партії «УДАР» на цьогорічних парламентських виборах Юрій Крикунов. За його словами, застосовуючи різноманітні незаконні дії проти вільної преси, тим більше напередодні виборів, влада демонструє свою неспроможність бути чесною і відкритою хоча б на словах, а українцям така влада й задаром непотрібна. «Формувати громадську думку і висвітлювати життя України та Світу мають не клерки з Банкової, а професійні об’єктивні журналісти. Показовий виступ українців на захист ТВі свідчить, що люди втомилися від того непотребу, що показують їм сьогодні і прагнуть чесних новин та фахової неупередженої аналітики. Влада, що не може і не хоче це забезпечити – приречена, і скоро залишиться лише в архівах проплачених ток-шоу, які вона так полюбляє», - заявив Юрій Крикунов. 

  11 Вересня 2012 +Коментар | подобається