КИЇВСЬКА МІСЬКА МІСЦЕВА ОРГАНІЗАЦІЯ
Останні події

Україна вкотре продемонструвала світу, що наші чемпіони найкращі

Цієї суботи сотні мешканців Дарниці тримали кулаки за УДАР. Найбільш активні фани Віталія Кличка підтримували свого кумира у пабах і кафе Дарниці. 

Близько 15 пабів гуділи всю ніч і вболівали за чемпіона світу. Попри стереотип, що жінки бокс не люблять, у цей вечір можна було спостерігати експресивне вболівання десятків дівчат і жінок на підтримку Віталія. 

Дівчата не тільки щиро «тримали кулаки за чемпіона», але й пропонували активніше підтримати Кличка старшого і навіть танцювали. Сподіваємось, що Віталій відчув енергію фанів і колег по партії. Кандидат від партії УДАР по 212 мажоритарному округу Кирило Куликов із своїми прихильниками також підтримував лідера партії. Впевнені, віра у перемогу допомогла Віталію так швидко і без травм здолати суперника. 

На жаль, бій завершився, як слід і не почавшись. Доктор Залізний Кулак не винен у тому, що йому випав Пацієнт Кришталева Брова. Як результат - технічний нокаут і чергова перемога Віталія Кличка. Тепер на його рахунку 47 перемог, з них 45 дострокових.

Україна вкотре продемонструвала світу, що наші чемпіони найкращі і найсильніші.

  9 Вересня 2012 +Коментар | подобається