Останні події

Україна вкотре продемонструвала світу, що наші чемпіони найкращі

Цієї суботи сотні мешканців Дарниці тримали кулаки за УДАР. Найбільш активні фани Віталія Кличка підтримували свого кумира у пабах і кафе Дарниці. 

Близько 15 пабів гуділи всю ніч і вболівали за чемпіона світу. Попри стереотип, що жінки бокс не люблять, у цей вечір можна було спостерігати експресивне вболівання десятків дівчат і жінок на підтримку Віталія. 

Дівчата не тільки щиро «тримали кулаки за чемпіона», але й пропонували активніше підтримати Кличка старшого і навіть танцювали. Сподіваємось, що Віталій відчув енергію фанів і колег по партії. Кандидат від партії УДАР по 212 мажоритарному округу Кирило Куликов із своїми прихильниками також підтримував лідера партії. Впевнені, віра у перемогу допомогла Віталію так швидко і без травм здолати суперника. 

На жаль, бій завершився, як слід і не почавшись. Доктор Залізний Кулак не винен у тому, що йому випав Пацієнт Кришталева Брова. Як результат - технічний нокаут і чергова перемога Віталія Кличка. Тепер на його рахунку 47 перемог, з них 45 дострокових.

Україна вкотре продемонструвала світу, що наші чемпіони найкращі і найсильніші.

  9 Вересня 2012 +Коментар | подобається