Останні події

Кирило Куликов: «Європейська спільнота чекає позитивних сигналів від України»

Народний депутат Кирило Куликов узяв участь у XXII Міжнародному економічному форумі, що проходив у Польщі  4-6 вересня. Народний депутат виступив на форумі з темою «Видимість плюралізму: перспективи діалогу в пострадянському регіоні».

Форум відвідали політики, представники бізнесу та вчені-економісти з багатьох країн світу. Україну представляв перший віце-прем\'єр-міністр України Валерій Хорошковський.

Темі України було присвячено три семінари. 

\"Найбільший інтерес викликала тема парламентських виборів, - ділиться УДАРівець. – Велика кількість міжнародних спостерігачів збирається їхати в Україну для перевірки питання демократичності виборів. Світ має масу нарікань з приводу того, що відбувається на сьогоднішній день в нашій країні. Європа втомилася від внутрішньоукраїнських міжусобиць. Тим не менш, усі дискусії європейських країн підтверджують, що Україна Європі потрібна. Без неї стара Європа існувати не може: Україна - це свіжа кров, новий потік, що може вдихнути свіже повітря в ту масу проблем, які сьогодні є в Європі. Тож європейська спільнота наразі чекає позитивних сигналів від України\".

Неодноразово на форумі звучала позитивна оцінка діяльності партії «УДАР», каже Куликов: \"Світ розглядає партію Віталія Кличка як шанс змінити політичну еліту, яка, відверто кажучи, застоялася вже в нашій країні. Одначе світ схвильований, що в Україні нині таке становище, що може вибухнути революція. А проведення змін революційним шляхом не бажає ніхто\".

На форумі обговорювалися й російські питання. Не на користь України було відмічено, що Росія зараз суттєво випередила Україну в перспективі зняття бар’єрів візового режиму. 

Особливо всіх учасників форуму цікавило, як вирішиться питання протистояння нинішньої влади з опозицією в Росії. І як це може вплинути на Україну. Також усіх хвилювало питання енергетичної безпеки, що яскраво демонструє розуміння світом того, що політика, яку проводить Росія, в енергетичній сфері є жорсткою та безкомпромісною, - розповів депутат.

\"Форум продемонстрував, що велику насторогу викликають не лише позиція відносин між Україною та Росією, а й націоналістичні питання в Україні. Зважаючи на те, що форум проводився в Польщі, особливу увагу викликали деякі заяви ряду кандидатів найбільш націоналістичних партій. Це негативно впливає на відносини між Україною та Польщею. Жодна зі сторін наразі не готова до співробітництва з партією «Свобода», - підсумував Куликов.

  7 Вересня 2012 +Коментар | подобається