Останні події

Мешканці Шевченківського району Києва стурбовані станом поліклінік, ліфтів та бюветів

5 вересня кандидат у депутати від партії «Удар» Руслан Брицький зустрівся з мешканцями будинків по вулиці Борщагівській та проспекту Перемоги. 

На зустрічі були переважно люди похилого віку, але згодом майбутній депутат планує частіші й масовіші зустрічі. 

Містяни піднімали питання про наболілі питання: розбиті дороги, зіпсовані ліфти, неякісні комунальні послуги, завищенні тарифи на комунальні послуги, матеріальне та кадрове забезпечення районної поліклініки №4. 

В районній поліклініці вже декілька років немає своєї лабораторії, і  найнеобхідніші аналізи доводиться здавати в Центральній поліклініці.  

Особливо хвилює жителів санітарний стан тутешнього бювету. Впродовж року у дворі та на дитячій площадці велося будівництво  бювету, яке створювало багато незручностей, а в результаті  - непрацюючий брудний бювет: гроші «закопані» в землю, «галочку» поставлено.

Крім того, людей цікавили питання, з якою програмою йде на вибори кандидат, які бачить перспективи в розвитку району, міста та країни. Руслан Брицький відповідав на питання, роз’яснював деякі правові та економічні положення, запрошував до співпраці.

Зустріч була змістовна та насичена, а кандидат у народні депутати по 223-му одномандатному виборчому округу Шевченківського району Києва, Брицький разом з командою вже намічає питання, над якими необхідно буде працювати в майбутньому та конкретні кроки на їх виконання.

  7 Вересня 2012 +Коментар | подобається