Останні події

УДАР вимагає заборонити самовільне будівництво

 

Активісти УДАРу та команда кандидата Олексія Давиденка організували збори громадянського активу та небайдужих мешканців з вимогою заборони продовження будівництва житлого будинку біля дитячого садка за адресою вул. Ревуцького, 7Б. 

Збори розпочав мажоритарний кандидат Олексій Давиденко, біля мікрофону виступили й місцеві машканці, що вимагають зупинити будівництво.

Активісти партії УДАР плакати на підтримку вимоги мешканців району, якими обклеїли будівельний паркан. Акцентували на самовільній і явно корумпованій діяльності організації «Київміськбуд», а також непрозорості владного керівництва, що дало дозвіл на проведення будівництва на відстані менш, ніж 50 метрів від території дитячого садка. 

Також партія УДАР організовала збір підписів небайдужих громадян, що висловлювалися за зупинення будівництва біля місць дозвілля їх дітей. 

Кияни підтримали ініціативу УДАРу провести акцію протесту біля будівлі Київради під час чергової сесії Київради, на якій буде розглянуто питання небажаного для містян будівництва.

 

  8 Вересня 2012 +Коментар | подобається