Останні події

УДАР не дозволить владі «спустити на гальмах» створення ОСББ

Народний депутат України Кирило Куликов звернувся до Голови комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики Володимира Рибака з проханням ініціювати проведення парламентських слухань га тему: «Проблеми розвитку ОСББ в Україні».

Куликов нагадав, що в кінці 2001 року було прийнято Закон України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», але процес створення ОСББ пішов надто мляво. Выдтак, депутат вважає: проведення слухань є надзвичайно актуальними, оскільки будуть визначені дієві напрямки державної політики у сфері розвитку ОСББ.

«Дані соціологічних досліджень виявили «законсервовані» проблеми, які залишилися, по суті, незмінними ще з того часу, коли до самої ідеї об’єднання власників квартир щойно підходили. З’ясувалося, що навіть нині, коли вже більше десятка років пропагується створення ОСББ, не всі люди знають, що це таке! Мало того, не всі навіть у курсі — створене в їхньому домі об’єднання чи ні, – стверджує Куликов. - Ця проблема  є лише невеликою частиною всіх негараздів, які гальмують розвиток ОСББ в Україні. Саме тому необхідність проведення парламентських слухань щодо проблем розвитку ОСББ в Україні – особливо на часі». 

Відносно позитивна ситуація із створенням ОСББ у Дарницькому районі: цей район активно забудовується, і в нових домах відразу створюються дані об’єднання. 

В інших районах Києва і загалом по Україні «Програма по створенню ОСББ» не виконується взагалі або частково, через це Кирило Куликов вважає необхідним актуалізацію питання розвитку ОСББ і вирішення проблем, які виникають під час створення та діяльності ОСББ і визначення дієвих напрямків державної політики щодо шляхів їх розв’язання. 

 

  10 Вересня 2012 +Коментар | подобається