Останні події

Ірина Геращенко: Україна потребує інтелектуального телебачення і вільної преси

Народний депутат України, представник партії «УДАР» Ірина Геращенко закликала українців захищати свободу слова та не підтримувати на виборах тих політиків, для кого свобода слова не є цінністю, хто доклався до утисків ЗМІ. Про це вона заявила під час виступу на мітингу в підтримку телеканалу ТВі.

«Жоден демократичний політик, жоден принциповий журналіст не може самотужки відстояти те, що важливе для людей, які зібралися тут – це свобода слова. Тільки всі разом ми можемо захистити ключові демократичні цінності», – сказала Геращенко, звертаючись до учасників мітингу. Вона закликала людей бути принциповими у питаннях захисту свободи слова. Політик також переконана, що на подібних зібраннях обов’язково мають бути присутніми політики – для того, щоб звітувати перед громадянами про те, що вони зробили для захисту свободи слова в Україні. «Тільки після того всі ми як громадяни, як виборці маємо зробити вибір, чи будемо голосувати тільки за гречку, чи будемо голосувати за нашу свободу», – переконана Геращенко.

Геращенко також звернулася до присутніх на площі із закликом не віддавати жодного голосу тим політичним силам , що знищують свободу слова. Вона звернула увагу на важливість пункту резолюції учасників мітингу щодо відставки Нацради з питань телебачення і радіомовлення. «Це має бути не просто відставка, а звіт цієї Нацради на першій сесії новообраного парламенту– щодо кожного аспекту їх роботи, по кожному пункту, кому вони видали ліцензії, кому відмовили», – вважає народний депутат.

«Ми не хочемо, щоб канали телебачення сьогодні перетворилися на суцільні співи і танці. Украінці потребують інтелектуального телебачення. Ми маємо право отримувати збалансовані новини і політичну аналітику, а не зачитані релізи партії влади. Ми – за незалежне телебачення і вільну пресу», – висловила політик позицію партії «УДАР».

Геращенко також передала організаторам і учасникам мітингу слова підтримки від Віталія Кличка. «Віталій просив передати колективу ТВі слова підтримки, бо для нього вільна преса- це базова цінність. Він говорить, що він завжди хвилюється, коли йде на інтерв’ю на ваш канал. Бо знає, що це будуть незручні питання, що не буде зайвих компліментів. Але це це і є справжня журналістка і саме таке телебачення, таких вільних журналістів потребує суспільство», – передала слова лідера «УДАРу» Ірина Геращенко.

  8 Вересня 2012 +Коментар | подобається