Останні події

Ярослав Діденко: «Влада повинна чути голос громади»

Активісти «УДАРу» разом з Ярославом Діденком проводять зустрічі з мешканцями Києва, слухаючи про наболіле.

Протягом останніх трьох днів Ярослав Діденко, кандидат по округу №221, лідер громадського руху «КИЯНИ РАЗОМ» «протоптав ногами» 16 дворів мешканців Печерського та Солом’янського районів столиці. Головна мета зустрічей, за словами кандидата від «УДАРу», - почути думку киян, дати життєву пораду, допомогти у вирішенні наболілих питань, зібрати накази виборців для ефективної роботи у стінах Верховної Ради. 

Мешканців столиці, окрім суто побутових питань конкретного подвір’я та квартири, турбують загальноміські та загальнодержавні проблеми: збереження історичного обличчя Печерська і центру Києва, захист зелених насаджень парку Островського на Солом’янці, припинення знищення зелених схилів Дніпра та історичної Звіринецької гори, та, зрештою, бачення кандидатом як економістом та юристом особливостей своєї депутатської роботи в новому парламенті та можливість захисту результатів виборів 28 жовтня. 

За словами Ярослава Діденка, у новій Верховній раді партія «УДАР» співпрацюватиме з іншими опозиційними силами, для цього вже сьогодні важливо створити фундамент для майбутньої роботи, а не втратити довіру одне до одного, порушуючи принцип не поборення. А також згуртувати зусилля для ефективного захисту результатів волевиявлення українців.  

«Для цього «УДАР» співпрацюватиме з громадськими організаціями, українськими та іноземними спостерігачами, журналістами, - відзначив Ярослав Діденко. – Демократичні сили повинні отримати впевнену і принципову перемогу 28 жовтня!»

  7 Вересня 2012 +Коментар | подобається