Останні події

«УДАР»: Попов повинен прозвітувати, що за два роки владою було зроблено для вирішення проблеми паркування

«Замість чергових обіцянок ми хочемо почути, що владою було зроблено для вирішення проблеми паркування за два роки, які Попов був при владі Києва». Так депутат Київради від УДАРу Андрій Странніков прокоментував заяву О.Попова про те, що до кінця року в Києві буде вирішено проблему з паркуванням авто, і на це буде витрачено близько 1 млрд грн.

«Гучні заяви про мільярдні проекти стали вже фірмовим стилем Попова. Але, коли настає час звітувати, виявляється, що всі реформи провалені. Скоріш за все, подібна доля чекає і на черговий гучний план Попова щодо вирішення проблем паркування», - прогнозує УДАРівець.

 «Причина досить банальна - в центрі столиці немає вільних ділянок, на яких можливо було б будувати великі підземні паркінги». 

«Показовою є історія і з будівництвом підземного торговельного центру під Бессарабською площею в напрямку станції метро Льва Толстого. За першим проектом там мав бути підземний паркінг. Але як це часто буває, фінансові інтереси переважили потреби міста», - нагадує депутат.

«В Європі давно визнали, що пріоритет в містах  має бути за пішоходами. Тому головним завданням муніципальних чиновників стало розвантаження центру міст та житлових кварталів через запровадження додаткових правил для автомобілістів. Серед них - введення плати за проїзд в центральну частину міста, заборона машинам з парними номерами їхати центральною частиною міста в непарні дні тижня і навпаки.  Серед менш радикальних заходів  - будівництво паркінгів на виїзді з міст і кардинальне покращення якості муніципального пасажирського транспорту».

«Для вирішення проблеми паркування потрібно робити не завжди популярні кроки, - пояснює Странніков. - Але для цього міська влада повинна бути обраною киянами, а не призначеною в Адміністрації Президента. Лише тоді влада не боятиметься йти до людей, і рішення будуть прийматися з огляду на те, як краще для киян, а не для власного рейтингу». 

  7 Вересня 2012 +Коментар | подобається