Останні події

Віталій Кличко: Київ і киян ми не здавали і не здамо

У новому парламенті в числі першочергових дій партія «УДАР» вимагатиме ухвалення змін до закону про столицю. Про це заявив лідер партії «УДАР» Віталій Кличко в інтерв’ю Інтерфакс-Україна. 

«Наша партія – єдина з усіх учасників виборів, яка має в своїй виборчій програмі пункт щодо посилення місцевого самоврядування в країні та повернення його у повноцінному вигляді у столиці», - наголосив Кличко.

Він переконаний, що столицею має керувати обраний киянами мер, а не призначений  Банковою намісник. «Це наша принципова позиція, і тому в парламенті серед інших першочергових законів, зокрема, щодо боротьби з корупцією та підняття соціальних стандартів, ми будемо вимагати ухвалення змін до закону про столицю», - заявив лідер «УДАРу».

Політик зауважив, що «УДАР» зробить все можливе, аби повернути меру столиці його повноваження, і наполягатиме на терміновому проведенні виборів мера вже з новими повноваженнями. «Щойно парламент призначить дату цих виборів – «УДАР» зробить свою заяву щодо формат участі в них», - сказав Кличко.

При цьому він зауважив, що «УДАР» завжди відстоював киян та їхні інтереси. «Одне можу сказати: Київ та киян ми не здавали і не здамо». 

 

  6 Вересня 2012 +Коментар | подобається