Останні події

Дарницькі озера потерпають від бруду

Попри намагання влади показати турботу про киян, а саме - прибрати місця для відпочинку і дозвілля, наприкінці сезону картина у Дарницькому районі невтішна. Наш кореспондент прогулявся колись улюбленими зонами відпочинку дарнитчан і побачив таку картину.

Спершу вирішили пройтись до озера Сонячне, яке розташоване поблизу Харківського масиву. Навесні тут запустили товстолобика, при чому це зробили самі мешканці. Правда, вода і берег справді стали чистіше, але нашому оку впала ще одна проблема. Відсутність туалетів на березі.

Тож відвідувачам не залишалось нічого іншого, як справляти потребу неподалік пляжу. Варто зазначити, що трохи далі стояв біотуалет, кимось старанно закритись на замок ззовні. 

Неподалік є ще одне озеро, Гарячка, дорогу до нього перегороджують стовбури амброзії, бур’яну, який викликає алергічні реакції. Ця рослина має викошуватися ще до того як вона почне колоситись і виросте у людський зріст. 

 Далі – гірше: качки, які плавають, а точніше просто ходять по дну, завдяки шару, який утворив будівельний бруд. А навколо качок плавають бочки від фарби й лаків. Навпроти озера теж не краще, там йде підготовка під будівництво, тож сміття будівельне навколо теж присутнє.

І остання наша зупинка – озеро Прірва, яке завбачливо приховано від перехожих парканом. Мешканці навколишніх вулиць розповідають, що коли з’явився паркан, сміття взагалі перестали вивозити, і тепер воно скрізь у прибережній зоні. Навіть близькість помешкання голови адміністрації міста від цієї зони відпочинку не рятує від комунального недбальства. 

Кількість сміття вражає! І оголошені владою періодичні прибирання ніяк не покращують стан довкілля. Десятки скляних і пластикових пляшок, сміттєвих пакетів і обгорток атакують сьогодні флору і фауну озер Дарниці…

24 серпня партія «УДАР» розпочала масштабну всеукраїнську акцію «Очистимо Україну від бруду». Підтримавши ініціативу лідера партії  Віталія Кличка «очистити свої міста і села від звичайного сміття»,  УДАР разом з киянами розпочав з прибирання міста. 

Разом із мешканцями Осокорків, Позняків та Харківського масиву УДАРівці прибрали береги улюбленого озера Лебедине від бруду, а вже 28 жовтня ми очистимо країну від бруду у владі!

  6 Вересня 2012 +Коментар | подобається