Останні події

«УДАР» по всій Україні здійснить люстрацію влади

 

Партія «УДАР» по всій Україні розпочинає акцію «Люстрація влади». Про це сьогодні на прес-конференції в Києві повідомив кандидат в народні депутати від партії Валентин Наливайченко.

«Люстрація влади» для нас означає: вигнати злодіїв із влади, заборонити корупціонерам займати посади в майбутньому і повернути людям вкрадене», - сказав Наливайченко.

Він повідомив, що партія «УДАР» вже підготувала законопроект про створення  Антикорупційного агентства. Саме воно має стати основним інструментом для боротьби з корупцією у державі. Агентство має бути підпорядковане і підзвітне Верховній Раді, і охопити весь спектр боротьби з корупцією - від публікації всіх декларацій про прибутки і витрати чиновників та адміністративного аналізу до здійснення розслідування стосовно корупціонерів.

Керівним органом агентства буде Громадська рада, до якої увійдуть представники преси та правозахисники. 

Водночас політик зауважив, що «УДАР» не чекає завершення виборів і вже зараз у взаємодії з громадськістю розпочинає збір  інформації щодо конкретних проявів корупції. 

З 5 вересня в агітаційних наметах «УДАРу» кожен громадянин, якого торкнулася корупція, зможе заповнити спеціальні бланки та вкинути їх у скриньки з логотипом акції. 

Таким чином «УДАР» складе список корупціонерів, а 1 жовтня за результатами акції буде проведено підсумкову прес-конференцію, де буде оприлюднено прізвища чиновників та керівників, діяльність яких викликає найбільше нарікань у громадян. 

Зібрана інформація в майбутньому стане основою для низки антикорупційних розслідувань.

«Ми почнемо з ними судову війну. Ми винесемо на світло їхні корупційні оборудки, поіменно назвемо основних набувачів вигод. Ми донесемо до кожного українця інформацію про корупційну суть влади», - наголосив Наливайченко.

Політик підкреслив: треба зламати систему корупції, а водночас дати людям механізм відкликання чиновників, ввести виборність суддів та шерифів, повернути владу місцевим громадам.

«Потрібно викорінити «маленьких корупціонерів» на місцях - начальників жеків, керівників БТІ і ДАІ, місцевих міліцейських і прокурорських чинів, продажних суддів-«колядників», чиновників обласного, районного, міського, сільського рівня. Саме з них виростають «великі» корупціонери, саме вони є тою силою, на яку «велика» корупція опирається», - впевнений Наливайченко.

 

  5 Вересня 2012 +Коментар | подобається