Останні події

5 вересня відбудеться прес-конференція Валентина Наливайченка, Віктора Пинзеника та Павла Розенка

В середу, 5 вересня, о 12:30 в прес-центрі УНІАН відбудеться прес-конференція кандидатів в народні депутати від партії «УДАР» Валентина Наливайченка, Віктора Пинзеника та Павла Розенка. На прес-конференції буде оголошено про старт всеукраїнської акції «Люстрація влади», започаткованої партією «УДАР».

У рамках акції «Люстрація влади» «УДАР» разом з громадськістю розпочинає збір інформації щодо конкретних фактів корупції у регіонах з боку державних службовців, прокурорів, суддів, керівників бюджетних організацій. З 5 вересня до 1 жовтня в агітаційних наметах «УДАРу» можна буде заповнити спеціальні бланки та вкинути їх у скриньки з логотипом акції. Залишити інформацію про корупціонерів також можна в електронному вигляді – на спеціальному сайті www.stophabar.org.

1 жовтня за результатами акції буде проведено підсумкову прес-конференцію, де буде оприлюднено прізвища чиновників та керівників, діяльність яких викликає найбільше нарікань у громадян.

Місце проведення: УНІАН, Хрещатик, 4

Час проведення: 5 вересня, 12:30

З питань акредитації та за додатковою інформацією звертайтеся до прес-служби партії: (050) 334 24 69, (050) 973 99 15, press.klichko@gmail.com.

 

  2 Вересня 2012 +Коментар | подобається