Останні події

За сприяння УДАРУ в столиці демонтували незаконі «самобуди»

1 вересня розпочато знесення малих архітектурних форм на розі Бучми-Серафімовича. Місцеві жителі будинків, біля яких розташовані кіоски 9 років боролись з безладом, що відбувався під їхніми вікнами і в їхніх дворах. Протягом тривалого часу продавці торгових точок витоптували газони, нівечили клумби, завдавали шкоди деревам, на цій території. Мешканці сусідніх будинків уже давно втомилися від цього смітника, який повністю захопив частину вулиці та невеличкий сквер.

Ініціативною групою на підтримку демонтажу цих МАФів було зібрано понад 500 підписів. Легендарний «базар» на Бучми був відомий всьому місту. Неодноразово керівники міста та району обіцяли навести порядок з МАФами, а різноманітні інстанції – від Головного управління контролю за благоустроєм до прокуратури давали «відписки» і «базар» продовжував своє життя.

Але в суботу цій ситуації настав кінець - за сприяння Андрія Страннікова, депутата Київради, кандидата у народні депутати України від партії «УДАР Віталія Кличка» розпочалось звільнення тротуарів та скверу від кіосків, що вже так намозолили очі.

«Ми довго йшли до цього дня – зазначив депутат – і використовували при цьому різні методи – від тиску на міську владу до судових позовів. Ще у квітні цього року я інформував громадськість, що ми добилися рішення районної комісії по демонтажу МАФів про знесення цих торгових рядів, але тільки зараз ми нарешті домоглися його виконання.»

Уже в понеділок на місці демонтованих кіосків планується розпочати роботи з відновлення благоустрою – завезення землі та встановлення металевої огорожі.

  3 Вересня 2012 +Коментар | подобається