Останні події

У Києві пройшли змагання з футболу «Осінній кубок «УДАРу» - 2012»

30 серпня на футбольному майданчику київської середньої школи № 224, що у Деснянському районі, відбувся розіграш «Осіннього кубку «УДАРу» - 2012». У змаганнях взяли участь чотири дитячі команди (рік народження учасників – 2000): ДЮСШ-14, «Десна», «Моноліт», «Майстер- Юніор».

Перед початком  турніру не обійшлося без детективу.  Заздалегідь до початку розіграшу кубку організатори домовились з директором школи  К. С. Кушаєвою  про музичний супровід цього спортивного заходу, запаслись водичкою для учасників, поставили столики і розгорнули намети, де тренери команд і запасні гравці могли б сховатись від сонця. 

Але за кілька хвилин до початку гри, після дзвінка «згори»  Клавдія Сергіївна відімкнула музичний супровід, та  в ультимативній формі поставила вимогу – намети згорнути  і проведення турніру не розпочинати. Свого дозволу на цей захід вона не дає. В присутності дітей вона звільнила з роботи їхнього улюбленого тренера лише за те, що він сприяв в організації спільного спортивного свята. 

Нам важко сказати, якими мотивами керувалася пані Кушаєва, коли вирішила зірвати дитяче футбольне свято, на проведення якого  раніше погодилася. Сподіваємось, що її не могло налякати включення Державного гімну України, заплановане на початку турніру, та й яскрава форма молодих футболістів навряд представляє загрозу для учбового закладу. 

Цілком можливо, що Клавдію Сергіївну турбувало, що свято проходить під егідою партії «Удар» та організовано кандидатом в депутати від партії «Удар» Ігорем Опадчим.

Але розіграш кубку таки відбувся!  Представники «УДАРу» доклали усіх зусиль, щоб не псувати дітям свято і хлопці змогли вийти на поле. 

Першими грали ДЮСШ-14 і «Майстер-Юніор». Боротьба точилася запекла, що й відобразив рахунок за підсумками двох п’ятнадцятихвилинних таймів. З перевагою в один м’яч перемогла ДЮСШ-14.  Потім на поле вийшли «Десна» і «Моноліт». Емоції на полі були зовсім не дитячі. Відчувалось, що хлопці серйозно готувались до боротьби і ніхто не збирався поступатись. Але на цей раз фортуна посміхнулась «Десні»,  яка забила два голи і пройшла до фіналу.

У змаганні за перше місце ДЮСШ-14 мала певну перевагу, оскільки часу на відпочинок у хлопців було трохи більше, ніж у суперників з «Десни». Втім, це не так вже й позначилось на грі. Глядачі знову побачили безкомпромісну боротьбу, забиті голи і доросле прагнення до перемоги. З рахунком 2-1 ДЮСШ-14  все ж таки здолала суперника і посіла перше місце у розіграші «Осіннього кубку «УДАРу» - 2012».

Щоб не лякати адміністрацію школи №214 радісними посмішками юних футболістів, організатори турніру провели нагородження учасників на нейтральній території. Ігор Опадчий вручив командам-учасницям симпатичні кубки, а всім футболістам – заслужені медалі.

  3 Вересня 2012 +Коментар | подобається