Останні події

Активісти «УДАРу» провели в центрі Києва толоку і влаштували свято для дітей

На початку нового навчального року активісти партії «УДАР» на Печерську разом з кандидатом в народні депутати по округу №221, лідером громадського руху «КИЯНИ РАЗОМ» Ярославом Діденком влаштували свято для дітей Печерська. 

Цього дня для дітей мікрорайону будинків на бульварі Лесі Українки було організовано конкурси та розваги прямо на подвір’ї будинків №№28, 28а. Окрім святкового настрою діти отримали подарунки за участь в активних вправах, конкурсах малюнку та естафетах. 

В цей час активісти партії «УДАР» навели благоустрій у подвір’ї – перед початком осінньо-зимового періоду були пофарбовані загородження, дитячі майданчики та лавки. 

За словами Ярослава Діденка, цією акцією партійці хотіли показати на справі, що Київ – наша спільна оселя, яка має бути чистою та охайною.

«Я переконаний, що справжні кияни погодяться зі мною в тому, що смітити в місті не можна, адже це наш спільний дім. Набагато приємніше ходити чистими та прибраними вулицями, відпочивати у гарному дворі, а не серед сміття. На жаль, ситуація зі збереженням зелених насаджень у дворах Печерського району зокрема і центру Києва загалом залишається складною, тож нині ми маємо усіма можливими засобами оберігати зелені легені столиці. Маю надію, що печеряни підтримають ініціативу «ударівців» з догляду за нашими дворами та їх зеленими насадженнями і «УДАРні толоки» на Печерську стануть традиційними, - відзначив Ярослав Діденко. – Ми бачимо підтримку наших ініціатив зі сторони мешканців Києва, а тому будемо продовжувати крок за кроком робити наше місто кращим. Патріоти, єднаймося!»

  3 Вересня 2012 +Коментар | подобається