Останні події

«УДАР» вимагає у Януковича справедливості замість «гречки»

Кандидат у депутати по 144 виборчому округу від політичної партії «УДАР» Сергій Каплін, який 23 серпня вирушив пішки з Полтави до Києва, сьогодні дістався адміністрації Президента. Разом з іншими активістами партії, він передав Президентові продуктовий набір для підкупу виборців.

 

«Ця акція - протест проти підкупу виборців і спроб влади фальсифікувати вибори. Я приніс до столиці продуктовий набір, який зазвичай роздають кандидати-регіонали, щоб зворушити своїх потенційних виборців: тушонку «Самовисуванці», пакет гречки «Фальсифікації та підкуп», цукор «Суд і ЦВК», пляшка горілки «28 жовтня поминаємо корупцію та Партію регіонів», - розповів Сергій Каплін. 

 

Разом з кандидатом центром Києва пройшла колона «УДАРівців» - від Бесарабської площі до вулиці Банкової, де передали представникові адміністрації Президента законопроект про скасування реєстрації  Партії регіонів: «ПР несе відповідальність за те, що «перетворила життя пенсіонерів на виживання й страждання, за те, що в Україні панує безробіття, за дорогі ліки, високі ціни, тарифи, за те, що люди хворіють і вмирають від голоду». 

 

Також, за словами Капліна, він передав листа Президентові від простих людей з вимогами «замість передвиборчих подачок влади у вигляді продуктових наборів, в повному обсязі повернути людям вклади Ощадбанку, провівши їх справедливу індексацію». 

 

«УДАРівець»  на прохання людей також вимагає відшкодувати людям втрати, які вони понесли через несправедливу приватизацію й повернути громадянам право вільно обирати собі владу, а не пропихати в новий парламент колишніх мерів-шахраїв, корупціонерів та прихвоснів олігархів. 

 

«Я налаштований оптимістично, сподіваюсь на перемогу здорового глузду українців над «гречкою», - каже Сергій Каплін.

  30 Серпня 2012 +Коментар | подобається