Останні події

Зелені насадження, знищені на Жуковому острові, повинні бути відновлені

«УДАР» змусить владу відновити знищені насадження на Жуковому острові та проведе акцію з висадки дерев у заповіднику, до якої залучить громадські організації. Так заступник голови депутатської фракції «УДАР» у Київраді Наталія Новак прокоментувала інформацію про те, що невідомими було зрубано 5 гектарів національного заповідника «Жуків Острів».

 

Наталія Новак нагадала, що «УДАР» попереджав про такий розвиток подій. «Ще наприкінці минулого року «УДАР» оприлюднив список зелених зон, які команда Попова планує віддати під забудову згідно проекту Генерального плану. Це 486,28 га парків та скверів і 733,63 га земель лісового та рекреаційного призначення. Серед інших зелених зон «під ніж» мав потрапити і острів Жуків. І сьогодні ми бачимо, що ці невтішні прогнози почали збуватися».

«Винні у знищенні дерев у заповіднику повинні бути якнайшвидше знайдені й притягнуті до відповідальності. Але очевидно, що основна мета варварської вирубки дерев – розчистити територію заповідника під забудову. А за це відповідальна вже київська влада, яка фактично покриває нищення зелених зон», заявила депутат Київради.

«Прикметно, що КМДА «не помітила» як нищаться заповідні землі», - зазначила Новак.

«Така сама ситуація була нещодавно із забудовою Андріївського узвозу та вирубкою зелених зон на Святошині. Спочатку чиновники рапортували, що ніяких проблем не існує, а згодом вже було пізно щось змінити».

«Змінювати корупційний проект Генерального плану буде вже новий склад Київради та обраний киянами міський голова. Наразі ж ми відновимо зелені насадження, які були зрубані варварським чином», підсумувала заступник голови фракції.

  29 Серпня 2012 +Коментар | подобається