Останні події

Поки кияни відпочивають, столична влада “ділить” землю на Дніпровських островах і прибережних територіях

 

Поки кияни відпочивають, столична влада “ділить” земельні ділянки на Дніпровських островах і прибережних територіях. Про це заявили у фракції «УДАР» у Київраді, коментуючи розпорядження Голови КМДА Олександра Попова  “Про проведення конкурсів із залучення інвесторів для реалізації інвестиційних проектів” від 25 червня 2012 року №1074.

Документом передбачається залучити інвесторів до затвердженого переліку об’єктів, які розташовані в Гідропарку, на Трухановому і Долобецькому островах та інших прибережних територіях Дніпра. У Попова пропонують приватним бізнесменам створити на цих ділянках “зони відпочинку з рекреаційною, соціальною та економічною інфраструктурою”.

“Але ж інвестор – це не “добрий дядько”, який задарма буде облаштовувати спортивні та дитячі майданчики. Він зацікавлений чимшвидше “відбити” затрачені на соціальні об’єкти гроші, тому у рекреаційних зонах вздовж Дніпра можуть з’явитися капітальні будівлі, в яких розташуються ресторани чи міні-готелі, МАФи, тощо”,  - зазначила заступник голови фракції “УДАР” у Київраді Наталія Новак.

За словами депутата, нинішня влада не випадково почала реалізовувати Стратегію розвитку Києва до 2025 року саме з “Дніпровської перлини”, адже на кону – найдорожчі і найцінніші землі, які має Київ. І така політика може призвести до фактичного захоплення ласих шматків території вздовж Дніпра олігархами, наближеними до влади.

“Очевидно, нинішня влада поспішає освоїти землі прибережних зон Києва до прийняття Генплану міста”, - додає Н. Новак. 

У столичному осередку партії наголошують, що Дніпровські острови і прибережні ділянки потребують уваги і опіки як з боку киян, так і з боку влади. Але це має відбуватися прозоро і відкрито.

 “УДАР” виступає за цивілізоване створення рекреаційних зон з попереднім затвердженням детального плану території. 

А питання облаштування прибережної зони і Дніпровських островів обов’язково має бути винесено на обговорення громадськості, і здійснення будь-яких проектів на цих територіях має відбуватися виключено за згоди киян, - вважають у фракції “УДАР” у Київраді.

 

  16 Серпня 2012 +Коментар | подобається