Останні події

“УДАР” у Київраді: Попов закрив станцію метро, яку відкрив Черновецький

Голова КМДА Олександр Попов фактично закрив станцію Київського метрополітену “Червоний Хутір” Сирецько-Печерської лінії, яку гучно відкрив Леонід Черновецький. Про це заявив депутат від фракції «УДАР» у Київраді Олексій Давиденко.

“Вимкнені ліфти, передбачені для обслуговування пенсіонерів і інвалідів. Співробітники станції переведені на роботу вахтовим методом. У вечірній час каси станції зачинені, а продаж жетонів здійснюється єдиними черговим контролером. Прилегла територія нагадує сміттєзвалище”, - розповів Олексій Давиденко.

Депутат зазначив, що станція, в яку вкладені десятки мільйонів гривень, обслуговує не більше 2500 пасажирів на добу.

“Київська влада повинна була відкрити цю станцію на декілька кілометрів далі, в районі “Рембази” і Дарницького залізничного вокзалу, де мешкають десятки тисяч киян, які дійсно потребують нормального транспортного сполучення. А наразі люди змушені добиратися до станції “Червоний хутір” без обладнаних пішохідних доріжок і в цілковитій темряві ввечері, адже про забезпечення вуличного освітлення ніхто не подбав”, - зазначив О. Давиденко.

За словами депутата, якщо в цей об’єкт вкладені такі великі гроші з бюджету, то треба довести його до логічного завершення, тобто розпочати проектування трьох нових станцій метро: “Рембаза”, “Київський радіозавод” і “Дарницький залізничний вокзал”. Саме це відповідатиме потребам мешканців.

  16 Серпня 2012 +Коментар | подобається