Останні події

“УДАР” у Київраді: Попов перед виборами затіяв масові чистки в управліннях КМДА

Голова КМДА Олександр Попов напередодні виборів затіяв масові чистки в ряді управлінь Київської міської державної адміністрації. “Таке враження, що він у такий спосіб мститься киянам, які в більшості його не підтримують”.

Про це заявив депутат від фракції «УДАР» у Київраді Олексій Давиденко, коментуючи розпорядження Київського міського голови “Про затвердження граничної чисельності працівників структурних підрозділів виконавчого органу Київської міської ради (КМДА)” від 12 липня 2012 року за підписом в. о. міського голови Галини Гереги.

“Це вже третя хвиля скорочень. З початку року команда чинної столичної влади звільнила вже понад 30% співробітників КМДА. Людей залишили без роботи, без засобів для існування”, - зазначив О. Давиденко.

За його словами, згідно з цим розпорядженням, штат КМДА очікує скорочення на 12%.

“Переважно під скорочення потрапляють співробітники управлінь освіти і науки, охорони здоров’я, соціального захисту, тобто ті люди, які працюють з соціально-незахищеними верствами населення, хворими і літніми людьми, дітьми, підлітками, - додав депутат. - Це рішення спровокує збільшення черг і зниження рівня обслуговування населення у лікарнях, райуправліннях соціального забезпечення і освіти”.

  3 Серпня 2012 +Коментар | подобається