Останні події

«УДАР» у Київраді: Нинішнє керівництво Київського зоопарку постане перед судом

Нинішнє керівництво Київського зоопарку має постати перед судом після зміни влади у столиці. Таку думку висловив депутат від фракції «УДАР» у Київраді Олексій Давиденко в ефірі програми «Київський форум».

В “УДАРі” нагадали, що депутати Київради від провладної більшості дозволили зоопарку укласти договір про спільну діяльність з ТОВ \"Подих природи\" щодо перепрофілювання недобудованого павільйону для людиноподібних мавп в океанаріум та його добудови і подальшого використання. А також дозволили Головному управлінню комунальної власності Києва після введення будівлі океанарію в експлуатацію оформити свідоцтво на право спільної часткової власності територіальної громади столиці та ТОВ \\\"Подих природи\\\" на зазначену будівлю.

“Треба чесно говорити, що ця фірма має відношення до очільників столиці, чиновників вищого рангу. Одні чиновники дають фірми, інші ставлять підписи під проектом рішення про відчуження частини Київського зоопарку. Це кругова порука. І я впевнений, що всі ці чиновники будуть відповідати перед законом. А нинішнє керівництво зоопарку будуть судити. Бо дане рішення є незаконним. А керівники звіринцю поставили підписи, що вони не заперечують, щоб приватна компанія стала співвласником приміщення зоопарку національного значення”, - заявив Давиденко.

Він зазначив, що з бюджету Києва з 2002 року в цей недобудований вольєр для мавп вклали більше 15 мільйонів гривень, а тепер без конкурсу, без компенсацій, віддають будівлю і землю підставній фірмі.

За словами депутата, ділянка, на якій розташований недобудований мавпятник, - ласий шматок для будь-якого забудовника.

“Цей довгобуд, в який роками вкладали бюджетні гроші міста Києва, знаходиться на перетині проспекту Перемоги і вулиці Зоологічної. Це ідеальне місце, щоб цей шмат землі “пішов”. І якщо інвестор вкладе в цю будівлю хоча б одну копійку, він вже має право отримати право власності на території в межах зоопарку”, - наголосив О. Давиденко.

Він також розповів, що фракція “УДАР” у Київраді звернулася із запитом у прокуратуру м. Києва з вимогою винести протест на рішення Київради про перепрофілювання недобудованого павільйону для людиноподібних мавп в океанаріум у Київському зоопарку.

  26 Липня 2012 +Коментар | подобається