Останні події

Віталій Кличко виграв «тарифний суд» у Олександра Попова

Таким чином суд задовольнив позов Віталія Кличка, котрий наголошував на незаконності тарифів, які почали діяти в столиці з 1 червня 2011 року. Нагадаємо, що тарифи на опалення, встановлені Олександром Поповим, підвищились у порівнянні з попередніми на 140%, на гаряче водопостачання - на 75%, на холодне водопостачання - на 65%.

 Постанова суду набере законної сили, якщо протягом 10 днів КМДА не подасть апеляцію.

 Між тим, на думку самого Віталія Кличка, це рішення суду ще раз підтверджує тезу про систематичні порушення закону з боку столичної влади. Вкотре суд визнає тарифи нечинними. Це означає, що кияни платили за послуги невідомо за якими папірцями.

 «Будь-який чиновник має діяти в рамках Конституції України та її законів. Однак у Києві намагаються діяти за зовсім іншими принципами. Це, зокрема, стосується і формування тарифної політики. Як наслідок, кияни платять за тарифами, на встановлення яких столична влада не має права», - додає Віталій Кличко.

 Політик звернув увагу, що від початку цього року тарифи на комунальні послуги встановлює національний регулятор, яким є Нацкомісія регулювання ринку компослуг України, а міська влада не має законного права збільшувати ці тарифи.

 В депутатській фракції «УДАР» нагадали, що суди уже четвертий раз приймають рішення на користь Віталія Кличка та киян у «тарифній війні», яка триває з 2009 року.

 «Але міська влада не хоче приймати рішення про автоматичний перерахунок тарифів. Тому своє слово має сказати громада. Й саме вона має змусити владу відповісти на просте питання – хто понесе відповідальність за незаконні підвищення?», - запитує Віталій Кличко.

  1 Листопада 2011 +Коментар | подобається
3    Користувачів схвалюють це
Атепалихін
Как понимать? http://yurpractika.com/news.php?id=0029100
01 Грудня 2011
Захарченко
схвалює це
04 Грудня 2011
Овечко
схвалює це
15 Грудня 2011
шо
схвалює це
17 Грудня 2011