Останні події

«УДАР» у Київраді: Попов утік від депутатів – від виклику на килим його врятували «регіонали», «литвинівці» та псевдофракції Київради

Провладні депутати відмовилися заслухати звіт Голови КМДА Олександра Попова про виконання рішення Київради відносно заборони тютюнопаління в громадських місцях, яке було прийняте ще у вересні 2008 року. За ініціативу, з якою виступив представник фракції «УДАР» Андрій Странніков, проголосували лише 54 депутати.

«Очевидно, що ця влада не допускає будь-якого контролю з боку міської громади. І це проявляється не лише у політичних, а й у таких соціально важливих питаннях. Рішення про впорядкування тютюнопаління прийняли три роки тому, однак те, як саме воно виконується – невідомо. Ніхто не хоче відзвітувати, що ж саме зроблено в цій сфері: скільки накладено стягнень за порушення правил, скільки складено протоколів, проведено перевірок тощо. Насправді ситуація досить загрозлива – за інформацією Інституту медіа-права, у київських ресторанах, навіть у залах, де паління заборонено, норма викиду шкідливих речовин від цигарок перевищена у 4 рази», – говорить Андрій Странніков.

«З представниками Литвина і Януковича в Київраді все зрозуміло, але дивною є позиція деяких фракцій, точніше псевдофракцій. Наприклад, одна з них має назву «Спортивний Київ» і обіцяла свою підтримку, але не дала жодного голосу. Видно, у цій фракції зібралися «спортсмени», які стоять на боці курців», – відзначає Андрій Странніков.

На думку Страннікова, за звіт голови КМДА не проголосували, зокрема, й ті депутати, які самі активно палять у стінах Київради – вони просто не бажають дотримуватися заборони. 

«Якщо ж говорити в цілому, то Київрада просто повернулася спиною до проблеми тютюнопаління в столиці, що напередодні проведення ЄВРО-2012 є помітною плямою на репутації міста», – резюмує Андрій Странніков.

  27 Жовтня 2011 +Коментар | подобається