Останні події

«УДАР» у Київраді хоче перевірити, чи особисто підписує Черновецький документи

Фракція «УДАР Віталія Кличка» сумнівається у справжності підписів Леоніда Черновецького під дорученнями, котрі мер видає секретарю Київради на право ведення сесій. Про це заявив лідер партії «УДАР» Віталій Кличко, коментуючи чергову відсутність міського голови на засіданні Київради.

«Ми не знаємо, чи справжній цей підпис. Яким чином мер підписує документи, якщо він постійно знаходиться за кордоном? Невже кожного разу до нього направляють літак з паперами?», – запитує Віталій Кличко.

На його переконання, сьогодні мер порушує Закон Про місцеве самоврядування, не з’являючись на засіданнях Київради: «Скільки ми ще будемо чекати і робити вигляд, ніби в столиці все нормально? Навіть в Європі помітили дивну ситуацію у Києві, про що свідчить коментар посла ЄС в Україні Жозе Мануеля Тешейри. Мер у нас віртуальний, бо він систематично не з’являється на засіданнях міської ради, хоча вести їх – його конституційний обов’язок. Він не веде прийом громадян, не спілкується з депутатами та виборцями. Така ситуація є неприпустимою. Тому наша фракція вимагає, аби мер Черновецький прозвітував про свою діяльність перед киянами», – говорить Віталій Кличко.

Також, політик додав, що готовий зустрітися у суді з Леонідом Черновецьким: «Він збирається судитися зі мною? Ну що ж, сподіваюся, хоча б тоді ми зможемо наживо побачити міського голову. Думаю, у киян та журналістів буде до нього багато запитань».

Зі свого боку політик зазначив, що у своїх заявах щодо діяльності мера Черновецького він озвучував, зокрема, ті цифри, які наводив голова КМДА Олександр Попов. «31 березня 2011 року на сесії Київради він заявив, що за найменшими підрахунками в Києві за часів Черновецького було вкрадено активів на 70 млрд. грн. Тисячі гектарів землі та квадратних метрів майна були незаконно виведені з комунальної власності. Усі ці порушення підтверджені й тимчасовими слідчими комісіями Верховної Ради у 2008 та 2010 роках. Досить закривати на це очі! Хочу нагадати, що міський голова Черновецький за законом несе персональну відповідальність за здійснення своїх повноважень. А під усіма незаконними рішеннями Київради, які сьогодні оскаржує і КМДА, і прокуратура, стоїть підпис саме Леоніда Черновецького», – вважає Кличко.

  27 Жовтня 2011 +Коментар | подобається