Останні події

Віталій Кличко піде в мери, а партія «УДАР» – до Верховної Ради

«Я вже давно окреслив свої пріоритети. Буду балотуватися в мери Києва, а партія «УДАР» піде на вибори до Верховної Ради», - сказав Віталій Кличко.

При цьому політик спростував чутки про те, що він, нібито, зніме свою кандидату на виборах у столиці через домовленості з владою.

«Ніяких діалогів з Банковою я не веду і ніяких угод не укладав. Сьогодні веду активний діалог з простими українцями, з киянами. Їх довіра – ось мої пріоритети. Мені нема про що домовлятися з Банковою і нема чого просити у влади», - зазначив Віталій Кличко.

Також він додав, що питання його можливої участі у президентських виборах сьогодні не на часі: «Дійсно, тиждень тому я дізнався, що балотуюся в президенти. Було цікаво спостерігати, як дуже багато професійних журналістів і ЗМІ підхопили цю качку. Однак на сьогодні питання президентських виборів, які пройдуть тільки в 2015(!) році, думаю, не актуальне. Всьому свій час».

Лідер партії «УДАР» ще раз наголосив, що зусилля його команди перш за все будуть спрямовані на вибори мера Києва та до Верховної Ради.

«Нас турбує, чи будуть ці вибори демократичними, чи зможе опозиція контролювати підрахунок голосів. А подібні версії про мою участь в президентських виборах, як і численні «київські» рейтинги, котрі з’явилися одночасно, - продукт політтехнологів», - говорить Віталій Кличко.

  22 Жовтня 2011 +Коментар | подобається
7    Користувачів схвалюють це
Русановский
схвалює це
03 Листопада 2011
Табирца
схвалює це
04 Листопада 2011
Сологуб
схвалює це
08 Листопада 2011
Сологуб
Добрый день, Виталий! Вы мой кумир еще с детства, 15 лет назад сам ходил на бокс. Я полностью поддерживаю ваше стремление стать мэром Киева на следующих выборах, и думаю вам это удастся. Хоть какой-то порядок будет в столице. Потом и на всю Украину перекинется ваше "гасло" Від успіху людини - до успіху країни... Если все пойдет хорошо - то станете президентом Украины в 2019 году - и тогда понеслась!!... Если смогу как-то вам помочь в вашей работе - очень буду рад, безвоздмезно (: с уважением, Александр. (г.Вишневый)
08 Листопада 2011
Ушкалов
схвалює це
01 Грудня 2011
Сичов
схвалює це
16 Грудня 2011
Шевчук
Молодец Виталий! Популярность партии растет не по дням а по часам. Верю вам и хочу помочь.
28 Грудня 2011
Лашевич
схвалює це
28 Січня 2012
Заболєв
схвалює це
31 Січня 2012