Останні події
5 вересня кандидат у депутати від партії «Удар» Руслан Брицький зустрівся з мешканцями будинків по вулиці Борщагівській та проспекту Перемоги. 
7 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Активісти УДАРу та команда кандидата Олексія Давиденка організували збори громадянського активу та небайдужих мешканців з вимогою заборони продовження будівництва житлого будинку біля дитячого садка за адресою вул. Ревуцького, 7Б. 
8 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Народний депутат України Кирило Куликов звернувся до Голови комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики Володимира Рибака з проханням ініціювати проведення парламентських слухань га тему: «Проблеми розвитку ОСББ в Україні».  
10 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Народний депутат України, представник партії «УДАР» Ірина Геращенко закликала українців захищати свободу слова та не підтримувати на виборах тих політиків, для кого свобода слова не є цінністю, хто доклався до утисків ЗМІ. Про це вона заявила під час виступу на мітингу в підтримку телеканалу ТВі.
8 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Партія УДАР організувала фан-зони для бажаючих переглянути бій Віталій Кличко- Мануель Чарр 8 вересня по всій Україні.
7 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Активісти «УДАРу» разом з Ярославом Діденком проводять зустрічі з мешканцями Києва, слухаючи про наболіле.
7 Вересня 2012 +Коментар | подобається

«Замість чергових обіцянок ми хочемо почути, що владою було зроблено для вирішення проблеми паркування за два роки, які Попов був при владі Києва». Так депутат Київради від УДАРу Андрій Странніков прокоментував заяву О.Попова про те, що до кінця року в Києві буде вирішено проблему з паркуванням авто, і на це буде витрачено близько 1 млрд грн.
7 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Опитування мешканців Оболоні засвідчили, що у районі проблема із бездомними тваринами є однією з найгостріших. Це й не дивно: великий спальний район, поруч приватні забудови, ліс – все це неабияк сприяє розмноженню чотирилапих. А якщо ще врахувати, як столична влада використовує кошти, виділені для вирішення проблеми, то дивує, як бродячі собаки ще не об’єднуються у зграї сотнями і не лякають усе місто.
6 Вересня 2012 +Коментар | подобається

У новому парламенті в числі першочергових дій партія «УДАР» вимагатиме ухвалення змін до закону про столицю. Про це заявив лідер партії «УДАР» Віталій Кличко в інтерв’ю Інтерфакс-Україна.   
6 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Попри намагання влади показати турботу про киян, а саме - прибрати місця для відпочинку і дозвілля, наприкінці сезону картина у Дарницькому районі невтішна. Наш кореспондент прогулявся колись улюбленими зонами відпочинку дарнитчан і побачив таку картину.
6 Вересня 2012 +Коментар | подобається

 У столиці російська мова ніколи не зазнавала утисків, натомість українська потребує захисту і можливості для розвитку. Таку думку висловила депутат Марія Іонова в ефірі програми «Київський форум»
5 Вересня 2012 +Коментар | подобається

  Партія «УДАР» по всій Україні розпочинає акцію «Люстрація влади». Про це сьогодні на прес-конференції в Києві повідомив кандидат в народні депутати від партії Валентин Наливайченко.  
5 Вересня 2012 +Коментар | подобається

В середу, 5 вересня, о 12:30 в прес-центрі УНІАН відбудеться прес-конференція кандидатів в народні депутати від партії «УДАР» Валентина Наливайченка, Віктора Пинзеника та Павла Розенка. На прес-конференції буде оголошено про старт всеукраїнської акції «Люстрація влади», започаткованої партією «УДАР».  
2 Вересня 2012 +Коментар | подобається

«У тому, що така історична пам\'ятка як Гостинний двір, перетворилася за словами заступника голови КМДА Михайла Кучука на «гадючник», насамперед винна київська влада, ­- вважає депутат Київради від УДАРу Марія Іонова, - оскільки, саме на ній лежить відповідальність за здачу в оренду майна київської громади комерційних структурам без застережень щодо утримання цієї будівлі в належному стані».
4 Вересня 2012 +Коментар | подобається