Останні події
Влада робить усе для того, щоб її ставленик Олесь Довгий не мав жодних проблем у своєму виборчому окрузі. Так Віктор Чумак, кандидат від «Удару» в Дніпровському районі столиці, прокоментував той факт, що жодна опозиційна партія не отримала керівної посади в окружкомі у 214-му виборчому окрузі Києва. 
17 Вересня 2012 +Коментар | подобається

У столиці вже втретє за останній місяць здійснено розбійний напад на представника партії «УДАР». Цього разу жертвою стала Катерина Ананієва, активістка, яка здійснювала агітацію по вул. Генерала Жмаченка, біля парку «Перемога» в Дніпровському районі міста, що входить до 214 виборчого округу.  
17 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Через прискіпливу увагу громадськості влада боїться поставити остаточну крапку в захопленні Гостинного двору. Саме тому засідання Окружного адміністративного суду по цій справі через дрібні технічні питання постійно переносяться. Про це йдеться в заяві столичного осередку партії «УДАР».
14 Вересня 2012 +Коментар | подобається

«УДАР» вимагає оприлюднити деталі надання Києву 12 млрд грн. на будівництво гілки метро на Троєщину від «Внешекономбанку Росії», заявила заступник голови депутатської фракції «УДАР» у Київраді Наталія Новак, коментуючи підписання меморандуму про співпрацю між КМДА та «Внешекономбанком». 
14 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Відсутність гарячої води в домівках киян сталася внаслідок втрати громадою міста контролю за компанією «Київенерго» і як наслідок за всією системою життєзабезпечення столиці, вважає заступник голови депутатської фракції «УДАР» у Київраді Наталія Новак.
13 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Референдум є дуже важливим інструментом демократії, але в руках сьогоднішньої столичної влади він стає інструментом маніпуляцій, що дискредитує сам механізм референдуму в Києві як такий. Про це заявила заступник голови депутатської фракції «УДАР» у Київраді Наталія Новак в ефірі програми «Київський форум».
12 Вересня 2012 +Коментар | подобається

  «Поки увага киян зосереджена на виборчих перипетіях, столична влада поспіхом вирішила «нарізати» інвесторам земельні ділянки на Дніпровських островах і прибережних територіях», - відзначає кандидат від партії «УДАР» по виборчому округу №221, голова громадського руху «КИЯНИ РАЗОМ» Ярослав Діденко.  
4 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Мешканці будинків №№12,14,16,18 на проспекті Глушкова понад три місяці живуть без гарячої води. Про це вони повідомили під час зустрічі із кандидатом у депутати Верховної Ради від УДАРу Миколою Бабенком.
12 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Представники Партії регіонів продовжують утримувати в Україні владу, використовуючи технологію, що вживали ще древні римляни: розділяй і володарюй. Принцип впровадження дуже простий: посвари групи людей між собою, і тоді можна контролювати кожну окремо, оскільки ворожнеча поміж цих груп допомагає маніпулювати свідомістю та ще й контролювати ситуацію в цілому.
11 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Параноя нашої влади набуває дедалі більш критичної форми, і «наїзд» на телевізійний канал ТВі є черговим тому підтвердженням. Її вперте протистояння із власним народом вчергове вилилося у масові протести на площах міст по всій Україні.
11 Вересня 2012 +Коментар | подобається

«Це будівництво може призвести до екологічно небезпечної ситуації», — відреагував кандидату від УДАРу Ярослав Діденко на знищення зелених насаджень і аварійну ситуацію, яку створила будівельна компанія в центрі Києва. 
10 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Цієї суботи сотні мешканців Дарниці тримали кулаки за УДАР. Найбільш активні фани Віталія Кличка підтримували свого кумира у пабах і кафе Дарниці. 
9 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Народний депутат Кирило Куликов узяв участь у XXII Міжнародному економічному форумі, що проходив у Польщі  4-6 вересня. Народний депутат виступив на форумі з темою «Видимість плюралізму: перспективи діалогу в пострадянському регіоні».
7 Вересня 2012 +Коментар | подобається

УДАР облаштував фан-зони для вболівальників Віталія Кличка
10 Вересня 2012 +Коментар | подобається