Останні події
Депутатська фракція УДАР у Київраді обурена черговою навалою тимчасових споруд в столиці і вимагає від влади негайно зупинити захоплення міста «кіосковою мафією». Про це заявила заступник голови фракції УДАР у Київраді Наталія Новак.
21 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Голова Фонду Кличків Віталій узяв участь у відкриттті оновленого дитячого спортивного майданчика школи № 264 м. Києва.
20 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Невідомі знищили інформаційну продукцію та ввели в оману виборців, з якими мав зустрітися кандидат по 223 округу в Шевченківському районі Києва Руслан Брицький
20 Вересня 2012 +Коментар | подобається

В Оболонському районі Києва «УДАР» підтримують Пінчук, Ахметов, Герман, Мельниченко і Тимошенко  
19 Вересня 2012 +Коментар | подобається

«Кияни не повинні платити за паркування в місцях, що не обладнані паркоматами, адже ще з квітня цього року набуло чинності розпорядження Кабміну, згідно з яким стоянкою вважається тільки те місце, де встановлений паркомат», - так голова громадського руху «КИЯНИ РАЗОМ», кандидат в народні депутати по 221 округу Ярослав Діденко прокоментував інформацію про те, що київські паркінги обладнають паркоматами лише наступного року.
19 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Микола Бабенко, викладач, правник, підприємець і депутат Київської облради розповідає про враження і результати від щоденного спілкування з виборцям та, проблеми і сподівання мешканців одного з найгарніших куточків Києва.
19 Вересня 2012 +Коментар | подобається

  Мешканці будинків 26А та 26Б по вулиці Дегтярівській показали кандидатові в народні депутати по 223 одномандатному округу Руслану Брицькому, в якому жахливому стані перебувають двори будинків.  
17 Вересня 2012 +Коментар | подобається

«Використання адміністративного ресурсу офіційними кандидатами від влади і псевдо-незалежними кандидатами стає нормою виборів у Києві. Фактично вони намагаються видати за результат своєї роботи те, що столична влада і так мала б робити, виконуючи свої прямі обов’язки. Так директор Українського інституту публічної політики, кандидат від партії УДАР Віктор Чумак прокоментував появу «покращення» в різних районах столиці від імені провладних кандидатів - від ремонту доріг до встановлення нових лавочок і висадки дерев у парках. 
18 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Київ - історичне серце України, і ми сьогодні повинні зробити все можливе, щоби зберегти його обличчя для нащадків. Про це заявила заступник голови фракції “УДАР” у Київраді Наталія Новак під час першого засідання Тимчасової контрольної комісії Київради щодо перевірки законності землевідведення для нового будівництва на території заповідника «Стародавній Київ».
18 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Референдум, ініційований Олександром Поповим, більше схожий на спробу маніпуляції, ніж на намагання дізнатися про позицію киян.  
18 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Необхідно створити правовий механізм відкликання депутатів, які не виконують своїх обіцянок і тим самим порушують слово, дане виборцям, вважає кандидат від УДАРу по 219 округу столиці Сергій Федорченко.
18 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Для підприємців Дарницького району Кирило Куликов цих вихідних організував зустріч із майстрами підприємництва – Оксаною Продан, головою Всеукраїнського об\'єднання підприємців малого й середнього бізнесу «Фортеця», та Наталею Новак, депутатом Київради, членом комісії з питань торгівлі, підприємництва, громадського харчування та послуг.
16 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Головний рецепт здешевлення вартості житла в столиці – зменшення корупційної складової на всіх етапах його будівництва. В передмісті Києва квадратний метр коштує значно дешевше, ніж у столиці, за такої ж кількості робіт і будматеріалів. Забезпечувати за рахунок бюджету Києва надприбутки для забудовників та хабарі для чиновників, у той час як не вирішено безліч нагальних соціальних та комунальних проблем, неприпустимо - так прокоментував депутат Київради від УДАРу Андрій Странніков чергові обіцянки голови КМДА щодо здешевлення житла для бюджетників і комунальників у рамках програми  «Доступне житло».
17 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Нинішня Верховна Рада настільки дискредитувала себе, що у виборця виникає цілком доречне питання: \"А чи йти взагалі на вибори? Невже щось можна змінити?\" 
17 Вересня 2012 +Коментар | подобається