Останні події
Щомісяця жителі Шевченківського району Києва перераховують в казну міста близько 15 млн грн. на утримання прибудинкових територій. Очікуючи, зрозуміло, від комунальних служб відповідного результату. 
27 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Аби покінчити зі смородом на лівобережжі Києва, потрібна лише десята частина від вартості стадіону «Олімпійський», вважає народний депутат, кандидат від УДАРу Кирило Куликов. І для цього можна використати кошти інвесторів.
27 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Керівник юридичного департаменту «УДАРу», представник партії в ЦВК з правом дорадчого голосу повідомив, що Центрвиборчком на своєму засіданні розглянув ситуацію, яка склалася у окружній виборчій комісії №223.
27 Вересня 2012 +Коментар | подобається

У віторок лідер партії УДАР Віталій Кличко в парку Перемога зустрівся з мешканцями мікрорайону Дарниця і представив містянам кандидата Вктора Чумака.
26 Вересня 2012 +Коментар | подобається

«Київська громада так і не почула звіт КМДА щодо реставрації Андріївського узвозу. Навесні цього року кияни спостерігали там масштабні роботи, що більше нагадувало Київ після бомбардування. Але ми так і не знаємо, куди пішла маса бюджетних коштів. І сьогодні влада не лише знищує історичні пам’ятки, але й хоче заробити на цьому». Так депутат Київради від партії УДАР Андрій Странніков прокоментував інформацію про чергову реставрацію Андріївського узвозу, яка буде проходити з вересня 2012 року по серпень 2013-го.
26 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Скільки б не говорили про гречку, підкуп виборців, провладні кандидати й надалі переконані, що найліпший шлях до отримання голосу на дільниці – знайти дорогу  до шлунку та кишені виборців. 
25 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Більшість експертів вже констатували: цьогорічна виборча кампанія є найбруднішою з усіх, що проходили в Україні. 
25 Вересня 2012 +Коментар | подобається

«Існує загроза, що під вивіскою реорганізації медичної сфери влада планує закрити частину поліклінік, як це вже було в інших регіонах України. Тому, замість чергових незрозумілих реформ влади, потрібно нарешті забезпечити фінансування медичних закладів в Києві на належному рівні». Так депутат Київради від партії УДАР Марія Іонова прокоментувала наміри КМДА створити на базі поліклінік центри первинної медичної допомоги та діагностичні центри, які діятимуть під різними юридичними особами. 
25 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Музей народної архітектури і побуту в Пирогові - одне з улюблених місць відпочинку киян. На жаль, ця архітектурна перлина звідусіль оточена небезпечними смітниками. 
24 Вересня 2012 +Коментар | подобається

 «Тельбін - не майданчик для будівництва» - під таким гаслом 22 вересня пройшла акція проти забудови прилеглої до озера Тельбін території. Ініціаторами акції стали УДАРівці Дніпровського району міста Києва.
24 Вересня 2012 +Коментар | подобається

«Фракція партії УДАР звернеться до прокуратури м. Києва з вимогою винести протест на рішення Київради щодо Гостинного двору. Ми підтримуємо активістів, які вже не перший місяць виступають проти передачі культурної пам’ятки приватній структурі і разом з ними не дозволимо в черговий раз «покращити» наше місто». Так заступник голови фракції УДАР у Київраді Наталія Новак прокоментував вчорашнє голосування Київради про виділення земельної ділянки для реконструкції Гостинного двору.
24 Вересня 2012 +Коментар | подобається

  У п\'ятницю ввечері лідер партії УДАР Віталій Кличко поспілкувався з мешканцями столичного району Оболонь, представив громаді кандидата Юрія Карпунцова і пообіцяв особисту відповідальність за кожного кандидата від партії.  
22 Вересня 2012 +Коментар | подобається

  В Окружній виборчій комісії у 223 окрузі в Шевченківському районі Києва відбулося безпрецедентне за масштабами порушення закону.  
21 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Фракція УДАР у Київраді виступає категорично проти виділення землі під Гостинним двором у Києві забудовнику. Про це заявив лідер УДАРу Віталій Кличко перед початком засідання сесії Київради.
21 Вересня 2012 +Коментар | подобається