Останні події
Народний депутат Кирило Куликов консультував мешканців Позняків, що робити, коли на їх дворі раптом з\'явиться незаконний будівельний майданчик

У Бортничах на перехресті, яке можна було переходити, лише тричі перрехрестившись, нарешті встановили світлофор

Партія УДАР закликає депутатів не голосувати за відповідні зміни до законопроекту, у разі, якщо вони надійдуть на розгляд Верховної Ради. Так заступник голови фракції УДАР у Київраді Наталія Новак прокоментувала зміни до законодавства, які ініціює Міністерство економічного розвитку і торгівлі, згідно яких об`єкти нерухомості будуть здаватися у концесію під приватні медичні установи. 

УДАР вимагає припинити немотивований тиск на партійців у різних регіонах України і перешкоджання проведенню виборчої кампанії опозиційним кандидатам, зокрема, у Запорізькій області. Про це йдеться у заяві УДАР, переданій до Генпрокуратури України.  

При повних завіряннях Януковича, що вибори пройдуть чесно і неупереджено, вже сьогодні можна констатувати: влада застосовує будь-які шахрайські механізми задля контролю передвиборчого процесу та  можливості згодом вплинути на результат виборів. 

Голова політичної партії «УДАР» Віталій Кличко планує 5 жовтня зустрітися з Генеральним прокурором України Віктором Пшонкою і особисто передати йому інформацію про численні факти тиску та переслідування партійців, які розпочалися зі стартом виборчої кампанії.

«Вирішити транспортну проблему Троєщини можна, лише проклавши туди  лінію метр, і тому реконструкція швидкісного трамвая – це викинуті на вітер кошти. Це показують елементарні розрахунки. Швидкісний трамвай перевозитиме до 10 тисяч пасажирів, тим часом як на Троєщині живе більше 300 тисяч людей. Тим часом, реконструкція трамваю хоч і коштує в рази дешевше, ніж побудова метро, обійшлася місту приблизно в 400 млн.грн., що складає майже половину бюджету Києва на капітальні витрати цього року». 

Ртуть з заводу «Радикал» потрібно вивести якнайшвидше, а не розтягувати це питання на роки. У жодному разі не можна економити кошти на проблемі, яка загрожує стати «ртутним Чорнобилем». 

Зміни у столиці неможливі без змін у державі та системної роботи з виправлення ситуації, яка на сьогодні склалася у Києві. Під час зустрічі з громадою столиці у Подільському та Святошинському районах лідер «УДАРу»  Віталій Кличко поспілкувався з місцевими жителями, відповів на запитання та представив кандидатів у народні депутати від «УДАРу» у мажоритарних округах. 

В рамках акції «Подаруй книгу» лідер партії «УДАР» Віталій Кличко відвідав публічну бібліотеку імені Лесі Українки в столиці та подарував закладу кілька сотень книжок.
30 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Лідер партії «УДАР» Віталій Кличко закликав киян не віддавати свої голоси за політиків-корупціонерів, які роками грабували столицю, а тепер рвуться до депутатських крісел у Верховній Раді заради недоторканності. Як приклад він навів той факт, що половина “молодої команди Черновецького”, які прославилися виключно дерибаном Києва, тепер йдуть як “самовисуванці” по мажоритарним округам столиці, намагаючись відверто купити прихильність виборців.
30 Вересня 2012 +Коментар | подобається

  26 вересня кандидат у народні депутати по 223 одномандатному округу Києва Руслан Брицький зустрівся з бібліотекарями.  
28 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Часом перевірено, що найкраща реклама, найкращі рекомендації - це інформація, що безпосередньо передається від людини до людини. Наш народ досить консервативний у своїх уподобаннях, тому така передача інформації найнадійніша. Рекомендації свого знайомого кожен з нас довіриться більше,  ніж найдорожчій рекламі. Тому і про кандидата в народні депутати по 223-му одномандатному округу Руслана Брицького інформація вже розповсюдилася по всьому району.
28 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Цієї суботи, 29 вересня, лідер партії УДАР Віталій Кличко зустрінеться з мешканцями чотирьох районів Києва 
28 Вересня 2012 +Коментар | подобається