Останні події
«Використання адмінресурсу, обман і підкуп виборців є головними інструментами виборчої кампанії Олександра Пабата», – так кандидат від партії УДАР Віталія Кличка Сергій Федорченко оцінив виборчу кампанію свого головного виборчого конкурента по 219 виборчому округу в Святошинському районі Києва.
10 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

Своєю заявою про відсутність у Києва коштів, щоб розрахуватися за енергопостачання, Попов наперед шукає виправдання за непідготовленість комунального господарства до опалювального сезону. Так заступник голови фракції УДАР у Київраді Наталія Новак прокоментувала заяву голови КМДА про те, що в міста не вистачить коштів, щоб на 100% розрахуватися за енергопостачання з «Київенерго».
10 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

Благодійна організація «Фонд Сергія Федорченка» надала матеріальну допомогу двом дошкільним дитячим закладам.      
10 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

За повідомленням мешканців столичної Борщагівки (219 виборчий округ), в їх мікрорайоні проводиться масовий прямий підкуп виборців представниками провладного кандидата Олександра Пабата 

Об\'єднавшись, опозиційні сили мають реальну можливість перемогти представників «молодої команди Черновецького» на київських мажоритарних виборах. Так прокоментував результати соціологічного опитування по 214 виборчому окрузі у Києві Віктор Чумак, кандидат від політичної партії УДАР по даному округу.

Пошук різних підходів до виборців заради їхньої прихильності – частина діяльності усіх політиків. Але українська реальність полягає у тому, що є окремі особистості, які від виборів до виборів використовують один і той самий інструмент, граючи на злиденності життя наших мешканців. І найчастіше, цей інструмент – звичайний підкуп.

Чим ближче до виборів, тим нахабніше поводять себе мажоритарні кандидати від влади, які не можуть розраховувати на реальну прихильність виборців. А тому і роблять ставки на підкуп електорату та його безпосереднє залякування. І те і інше запроваджують за підтримки адміністративного ресурсу. І що дивно: з одного боку бабусь хочуть підкупити, а з іншого, коли ті агітують проти ПР – залякують їх міліцією, приїжджаючи прямо за адресою проживання.

Лідер партії «УДАР» Віталій Кличко закликав киян не віддавати свої голоси за політиків-корупціонерів, які роками грабували столицю, а тепер рвуться до депутатських крісел у Верховній Раді заради недоторканності. Як приклад він навів той факт, що половина “молодої команди Черновецького”, які прославилися виключно дерибаном Києва, тепер йдуть як “самовисуванці” по мажоритарним округам столиці, намагаючись відверто купити прихильність виборців.

Рена Назарова бере під особистий контроль вирішення комунальних проблем району

У Дарницькому районі Києва стоять недобудови, яким вже виповнилося 16 років

З початком жовтня зустрічі  кандидата в народні депутати по 223-му одномандатному виборчому окрузі Руслана Брицького перемістилися на  вулиці та майданчики житлового масиву  Нивки.  Вся  його команда підтримки активно працює при підготовці цих зустрічей.  Агітатори  розмовляють  з  жителями  мікрорайону,  пропонують  агітаційні матеріали:  листівки,  буклети, газети.   А  поскільки  ім’я Руслана Брицького відоме в Шевченківському районі столиці, то виборці  охоче спілкуються  з агітаторами,  розпитують  про біографію та програму кандидата в народні депутати, запрошують у свої двори для зустрічі та висказують свої побажання. Особливу симпатію виборців  викликає той факт, що Руслан Брицький  іде на вибори  при підтримці партії «УДАР» Віталія Кличка.

УДАР звернувся в прокуратуру через тиск на працівників Київського метрополітену, яких змушують голосувати за Партію регіонів.