Останні події
Партія «УДАР» заявляє про те, що навіть в день тиші відбуваються провокації та спроби дискредитувати кандидатів від «УДАРу» та ввести в оману виборців. Так в партії прокоментували ситуацію, яка склалася у 212 виборчому окрузі в столиці, мешканці якого знайшли у свої поштових скриньках листівки начебто від імені «УДАРу» про зняття з перегонів кандидата від партії Кирила Куликова.
25 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

«Брудні технології Олеся Довгого хоч і коштують шалених грошей, але навряд чи допоможуть йому «протиснутись» до Верховної Ради», - так прокоментував Віктор Чумак факт трансляції на деяких київських FM-станціях недостовірних новин про те, що кандидат від ВО «Батьківщина» Юрій Ганущак начебто зняв свою кандидатуру у 214 виборчому окрузі на користь Олеся Довгого.
17 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

Не вірте тим, хто намагається вас підкупити
16 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

Наприкінці жовтня на Оболоні за адресою Прирічна, 35 активісти партії «УДАР» на чолі з кандидатом у народні депутати по 217-му виборчому округу Юрієм Крикуновим розпочали будівництво дитячого майданчика.
16 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

Від стрімкого зростання рейтингу «УДАРу» в опонентів вже паморочиться у голові. Вони відверто не знають, що із цим робити і, часом, йдуть на такі кроки, від яких взагалі втрачають будь-яку підтримку.  З одного боку, нам це на руку, а з іншого, дуже неприємно, коли опоненти перетворюють виборчі змагання на брутальні махінації.
16 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

   Днями пройшла зустріч Всеукраїнського об\'єднання малого та середнього бізнесу «Фортеця» Оксани Продан та директора  програм Благодійного фонду сприяння розвитку політичної та правової культури Руслана Брицького з представниками малого та середнього бізнесу Шевченківського району Києва.
16 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

Єдина зелена зона для відпочинку в Дніпровському районі Києва може бути втрачена через дії столичної влади. Про це заявила заступник голови фракції “УДАР” у Київраді Наталія Новак, коментуючи початок будівельних робіт у столичному парку Перемога.
16 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

У понеділок, 15 жовтня, лідер партії УДАР зустрінеться з мешканцями Голосіївського, Солом\'янського та Шевченківського районів
15 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

В Україні мають панувати демократичні закони, а не принципи, за якими живе кримінальний світ. Про це заявив лідер партії «УДАР» Віталій Кличко під час спілкування з мешканцями столичних Позняків.
15 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

Вже в друге за день на 215 окрузі столиці «ударівці» виловили чорнушку газету проти партії «УДАР» та її кандидатів-мажоритарників. 
12 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

12 жовтня представники виборчого штабу “УДАРу” зуміли вистежити на столичній Троєщині 300-тисячний наклад газети з контрагітацією проти демократичних сил. Активістка “УДАРу” прослідувала за машиною, що розвозила “незаконні” газети, і знайшла гараж, у якому зберігалися пачки агіток для подальшого розповсюдження.
12 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

В усіх районах Києва на станціях метро величезним накладом (300 тисяч примірників) розповсюджується фальшива газета «Столичные ведомости» з чорним піаром проти партії УДАР Віталія Кличка, повідомляє прес-служба Київського міського виборчого штабу партії. 
11 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

«Угоду між Києвом та областю про визначення меж столиці повинен підписувати новий мер, який буде обраний киянами, а не чиновник, призначений Адміністрацією Президента. Тим більше, що позиція голови КМДА Попова про те, що межі Києва не потрібно розширювати, не відповідає потребам міста». Так заступник голови фракції УДАР у Київраді Наталія Новак прокоментувала інформацію про заплановане найближчим часом підписання угоди між КМДА та Київською ОДА про визначення меж столиці й області.
11 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

«Використання адмінресурсу, обман і підкуп виборців є головними інструментами виборчої кампанії Олександра Пабата», – так кандидат від партії УДАР Віталія Кличка Сергій Федорченко оцінив виборчу кампанію свого головного виборчого конкурента по 219 виборчому округу в Святошинському районі Києва.
10 Жовтня 2012 +Коментар | подобається